skip to Main Content
Cosmo Office

COSMO POLYMERS YAPI KİMYASALLARI A.Ş.

HYPERTECTUM poliüretan sistemleri ve reçine çeşitleri ile dünyanın lider firmalarından olan Belçika merkezli ETS EUROPE iş ortaklığı ile kurulmuştur. Yeni nesil HYPERTECTUM poliüretan sistemleri ve reçine çeşitleri ile Türkiye başta olmak üzere, Ortadoğu, Arap ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri ve Afrika coğrafyasında yapı kimyasalları pazarlarında faaliyet göstermektedir.

Doğru sistemleri sizlerin hizmetine sunmayı hedef edinmiş, çözüm odaklı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, devamlı bir kalite yönetim sistemini sunan, uluslararası alanda sertifikalandırılmış ürün portföyüne sahip, profesyonel ekibimiz ve 24 yıllık kimya sektörü tecrübemizle yenilikçi iş ortağınız olmayı hedefliyoruz .

Cosmo Polymers Yapı Kimyasalları A.Ş, olarak likit su İzolasyon sistemleri ve zemin kaplamaları başta olmak üzere, sektörün ihtiyacını karşılayacak doğru detay için gerekli olan doğru ürün seçimlerini, uygulamalarınıza değer ve performans sürekliliği kazandıracak şekilde devamlı olarak geliştirmek için maksimum seviyede çaba harcamaktadır.

POLİÜRE, POLİÜRETAN, EPOKSİ, BİTÜM, BENTONİT, AHŞAP CİLALARI, TERMAL BOYALAR, ENDÜSTRİYEL HARÇ ÇEŞİTLERİ ve ÇİMENTO bazlı kaplamaları gibi ana ürün kalemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile yapınıza değer katmanın yanı sıra önerilen sistemlerin mühendislik ekonomisine uygun bir şekilde projelendirilmesi için gerekli çözüm önerilerini, inşaat sektörüne profesyonel bir yaklaşım içerisinde sunmaya devam ediyoruz.

Yapınızda sürdürülebilir bir koruma sağlayarak, konfor amaçlı yalıtım ve kaplama çözümleri yaratıyoruz.

Back To Top